česká mutace webu anglická mutace webu ukrajinská mutace webu slovenská mutace webu polská mutace webu

Nadstandardní život

i pro obyčejné lidi

Kontakt

Vedení společnosti

Pavel Horáček
Pavel Horáček

vedení společnosti, jednatel

+420 728 743 433 pavel@novadubaj.cz
Ing. Edita Körner, MBA
Ing. Edita Körner, MBA

vedení společnosti, jednatelka a realitní makléř pro ČR a Dubaj

+420 777 633 665 edita@novadubaj.cz

Obchodní zástupci

Ing. David Čunta
Ing. David Čunta

vedení týmu a obchodní zástupce 

+420 775 599 299 david@novadubaj.cz
Filip Priesnitz
Filip Priesnitz

obchodní zástupce 

+420 739 713 352 filip@novadubaj.cz
Yunong Liang
Yunong Liang

obchodní zástupce pro Čínu a Rakousko 

liang@novadubaj.cz
Bc. Andrea Frátriková
Bc. Andrea Frátriková

administrativa 

+420 602 280 619 andrea@novadubaj.cz
Spolupracujeme se společnosti: DEK PRO DOMA MITEK BOVA ATILABONO SZABO KOVODEL
Kerner Real Port Invest s.r.o.
Včelín 1162
767 24 Hulín
IČO: 19159927
info@novadubaj.cz
+420 777 633 665
Sídlo firmy:
Žatčany 43
664 53 Žatčany