Nadstandardní život

i pro obyčejné lidi

Kontakt

Vedení společnosti

Pavel Horáček
Pavel Horáček

Vedení společnosti, jednatel

(+420) 728 743 433 pavel@novadubaj.cz
Ing. Edita Körner, MBA
Ing. Edita Körner, MBA

vedení společnosti a realitní makléř pro ČR a zahraničí

777 633 665 edita@novadubaj.cz

Obchodní zástupci

Monika
Monika

Airbnb a booking – pronájem Vaší koupené nemovitosti  a její správa na místě v Dubaji v českém jazyce - nájmy, údržba, atd.

monika@novadubaj.cz
Veronika
Veronika

realitní makléř zastupující naší společnost přímo v Dubaji

veronika@novadubaj.cz
Kristina
Kristina

Obchodní zástupce pro Ukrajinu

kristina@novadubaj.cz
Yunong Liang
Yunong Liang

obchodní zástupce pro Čínu a Rakousko 

liang@novadubaj.cz
Monika
Monika

obchodní partner Era Premium

monika@novadubaj.cz

Naše další společnosti:

Spolupracujeme se společnosti:

Kerner Real Port Invest s.r.o.

Včelín 1162
767 24 Hulín

IČO: 19159927

info@novadubaj.cz
+420 777 633 665

Sídlo firmy:

Žatčany 43
664 53 Žatčany