česká mutace webu anglická mutace webu ukrajinská mutace webu slovenská mutace webu polská mutace webu

Nadstandardní život

i pro obyčejné lidi

Luxusní bydlení v Rezidenci Park Beach

5 700 000 CZK

 

Objevte luxusní bydlení v Rezidenci Park Beach na ostrově Al Marjan, Ras Al Khaimah. Park Beach Residence od Park Group nabízí elegantní a moderní apartmány s dechberoucím výhledem na moře. Obyvatelé si mohou užívat soukromé pláže, bazény a gurmánské stolování pro jedinečný životní zážitek.

Prvotřídní pobřežní poloha zajišťuje panoramatický výhled na moře a přímý přístup k 5,4 km písečných pláží. Luxusní vybavení zahrnuje soukromé pláže, bazény, lázně a gurmánské restaurace pro luxusní a pohodlný životní styl. Moderní design apartmánů je charakteristický elegantním a současným stylem s pečlivým důrazem na detail.

Rezidence Park Beach podporuje aktivní životní styl, umožňuje různé vodní sporty, opalování a koupání v křišťálově čistých vodách Arabského zálivu. Nabízí exkluzivní životní zkušenost s prestižní polohou a komplexním vybavením, které spojuje sofistikovanost s klidem přímořského života.

Investiční potenciál je vysoký díky vyhledávané oblasti známé pro svůj luxus a krásu, což poskytuje slibné investiční příležitosti s potenciálem vysokých výnosů.

Ceny začínají od 910 000 AED (248 000 $), což je přibližně 5,7 milionu Kč. Platební plán je 50/50. Dokončení je plánováno na rok 2027.

Zažijte prestiž a eleganci uprostřed krásy Arabského zálivu s Park Beach Residence.

Spolupracujeme se společnosti: DEK PRO DOMA MITEK BOVA ATILABONO SZABO KOVODEL
Kerner Real Port Invest s.r.o.
Včelín 1162
767 24 Hulín
IČO: 19159927
info@novadubaj.cz
+420 777 633 665
Sídlo firmy:
Žatčany 43
664 53 Žatčany