česká mutace webu anglická mutace webu ukrajinská mutace webu slovenská mutace webu polská mutace webu

Nadstandardní život

i pro obyčejné lidi

Reference

Alois

Je to naše zajištění příjmu v důchodu, které s námi nezemře, ale přejde na naše děti.


Monika

Jsem spokojena. recenze moc psát neumím, ale zde jsem byla požádána o tak říkám, jak to je. Jsem starší ženská z vesnice a pořád nevěřím, že jsem do toho šla a může to být tak snadné i pro obyčejného člověka, co tam nikdy nebyl a hlavně nemluví žádným jazykem, vše se mnou řešili česky a z domu - od všeho jsem dostala potvrzení, věci fungují a já jen zírám, co je dnes možné a že to můžu i já.


Lucie

Na holky jsem dostala kontakt od našeho známého, zdědila jsem nějaké peníze a nevěděla jak s nimi naložit a hlavně se o ně bála, abych o ně v nějakých fondech nepřisla. Ted mám nemovitost a garantovaný nájem. Sice asi bych vydělala více, ale já chci jistotu. Při nájmu co je ted mám za 5 let byt zaplacený a budu z nájmu žít lépe než z českého důchodu.


Petr

Neumím anglicky a nikdy by mě nenapadlo, že můžu koupit  takovou nemovitost a vše řešit v češtině, o nic se nestarat a že mi zajistí i pronájem atd. vlastně mě ani moc nezajímá detail, jak to funguje, Já prostě jsem dal peníze a ted mi chodí měsíčně mnohem více, než jsem doufal, jsem totiž trošku nedůvěřivý a skeptický a zde jsem opravdu mile překvapen. 


Paní Jana

Paní Jana si vzala dokonce hypotéku na svůj dům a díky ní koupila nemovitost v Dubaji s variantou garantovaného nájmu, to jí splácí hypotéku a ještě ji měsíčně zůstává čátka ve výši  15 000 Kč navíc.

Více zde

Eva

Já a investovat do nemovitosti, pro mě… science fiction. Jsem obyčejná ženská od rodiny, manžel a moji dva klučini. Žijeme si od výplaty k výplatě, nemáme se špatně, ale vždycky by mohlo být líp, ne?

Více zde

Spolupracujeme se společnosti: DEK PRO DOMA MITEK BOVA ATILABONO SZABO KOVODEL
Kerner Real Port Invest s.r.o.
Včelín 1162
767 24 Hulín
IČO: 19159927
info@novadubaj.cz
+420 777 633 665
Sídlo firmy:
Žatčany 43
664 53 Žatčany