česká mutace webu anglická mutace webu ukrajinská mutace webu slovenská mutace webu polská mutace webu

Nadstandardní život

i pro obyčejné lidi

Eva

Já a investovat do nemovitosti, pro mě… science fiction. Jsem obyčejná ženská od rodiny, manžel a moji dva klučini. Žijeme si od výplaty k výplatě, nemáme se špatně, ale vždycky by mohlo být líp, ne?

Pořád přemýšlím, co vymyslet za novinku, která by mě a moji rodinu zajistila do budoucna, jakým směrem se vrhnout, aby se nám žilo jednodušeji a nemuseli jsme obracet každou korunu než si něco pořídíme.

Jednou ke mně přišla kamarádka, že se otevírá jednoduchá, efektivní a finančně zajímavá cesta mé celoživotní otázky. Ta cesta se jmenuje Dubaj, že je to pro Vás sci-fi, jako pro mě? Omyl, nic na tom není… hodnota standartní nemovitosti v Dubaji je stejná jako byt v Brně, tedy začíná asi i na nižších částkách okolo 3.000.000,- Kč. Kde je vzít a nekrást? :D

Jednou z možností je americká hypotéka o které jsem neměla žádné informace a o které mi právě řekla ta kamarádka, že jí to dokonce vyřídili. Ptala se mě, máš úspory? Ne, Máš byt nebo dům – ne a kde bydlíš? V domě u rodičů a bude jednou můj. Penízky mi půjčili za vlastní nemovitost. Koupě bytu v Dubaji není žádná věda. Ten byt ted pronajímám – vzala jsem variantu garantovaného nájmu, přeci jen platím hypotéku a chci jistotu, sice bych asi vydělala více, ale já mám ráda jistoty – z měsíčního nájemného dávám 1 čtvrtinu (1 týden nájmu) jako splátku na hypotéku a zbytek mi zbývá, takže můžu klukům i něco hezkého pořizovat, cítím se svobodnější.

Moc se mi tato možnost zalíbila, tak jsem do toho šla…hypotéku platím úplně v klídku, díky nájemnému o tom vlastně ani nevím, jen mám ty nemovitosti teď dvě v česku a Dubaji. Jakmile bude doplacená, prodám byt v Dubaji, kterému mimochodem už nyní o 35% stoupla tržní hodnota a můžu si pořídit klidně byty dva.

Spolupracujeme se společnosti: DEK PRO DOMA MITEK BOVA ATILABONO SZABO KOVODEL
Kerner Real Port Invest s.r.o.
Včelín 1162
767 24 Hulín
IČO: 19159927
info@novadubaj.cz
+420 777 633 665
Sídlo firmy:
Žatčany 43
664 53 Žatčany